RTF025N03TL
מק"ט מוצר של DigiKey
RTF025N03TLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RTF025N03TLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RTF025N03TLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RTF025N03TL
תיאור
MOSFET N-CH 30V 2.5A TUMT3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 2.5A (Ta) 800mW (Ta) הרכבה משטחית TUMT3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RTF025N03TL דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏1.5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
5.2 nC @ 4.5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±12V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
270 pF @ 10 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
800mW (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TUMT3
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
2.5V, 4.5V