FH35C-17S-0.3SHW(50)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH35C-17S-0.3SHW(50)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH35C-17S-0.3SHW(50)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-FH35C-17S-0.3SHW(50)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH35C-17S-0.3SHW(50)
תיאור
CONN FPC 17POS 0.3MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
17 חיבורים FPC מחברי מגעים, למעלה ולמטה 0.012‏ אינץ' (0.30‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FH35C-17S-0.3SHW(50) דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
קוני
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
חומר מגע
ארד זרחני
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סטטוס החלק
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
פוליאמיד (PA), ניילון
סוג שטוח וגמיש
FPC
ערך נקוב של המתח
30V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, למעלה ולמטה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים
17
דירוג זרם (אמפר)
0.2A