FH41-31S-0.5SH(05)
מק"ט מוצר של DigiKey
HFY031TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HFY031CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HFY031DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH41-31S-0.5SH(05)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 31POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
31 חיבורים FFC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH41-31S-0.5SH(05) דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
Hirose Electric Co Ltd
גימור מגע
זהב
פעיל
מאפיינים
רתק הלחמה
סוג שטוח וגמיש
FFC
ערך נקוב של המתח
50V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
מספר המיקומים
31
דירוג זרם (אמפר)
0.5A