FH41-31S-0.5SH(99) זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Hirose Electric Co Ltd
קיים במלאי: 3,574
גיליון נתונים
31 חיבורים FFC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FH41-31S-0.5SH(99)
מק"ט מוצר של DigiKey
FH41-31S-0.5SH(99)-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH41-31S-0.5SH(99)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 31POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FH41-31S-0.5SH(99) דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
בתצורת לשונית
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
חומר מגע
ארד זרחני
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן
סטטוס החלק
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
סוג שטוח וגמיש
FFC
מאפיינים
רתק הלחמה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר המיקומים
31
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A