FH52-40S-0.5SH(99)
מק"ט מוצר של DigiKey
HFZ040TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HFZ040CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HFZ040DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH52-40S-0.5SH(99)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 40POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
40 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FH52-40S-0.5SH(99) דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
0.5A