FH52-40S-0.5SH
מק"ט מוצר של DigiKey
FH52-40S-0.5SH-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH52-40S-0.5SH
תיאור
CONN FFC BOTTOM 40POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FH52-40S-0.5SH דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
בתצורת לשונית
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
חומר מגע
ארד זרחני
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP), ללא הלוגן
סטטוס החלק
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
דירוג זרם (אמפר)
0.5A