FH58SA-81S-0.2SHW
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH58SA-81S-0.2SHWTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH58SA-81S-0.2SHWCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-FH58SA-81S-0.2SHWDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH58SA-81S-0.2SHW
תיאור
RECEPTACLE, 0.2MM PITCH, 18MM LE
תיאור מפורט
81 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למעלה ולמטה 0.008‏ אינץ' (0.20‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
קטגוריה
יכולת נעילה
נועל בהסטה (Flip)
סוג קצה כבל
עם חריצים, קוני
חומר מפעיל (Actuator)
פוליאמיד (PA), ניילון
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
30V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למעלה ולמטה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מספר המיקומים
81
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.008‏ אינץ' (0.20‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.2A