HIF3BA-34PA-2.54DSA(63)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-HIF3BA-34PA-2.54DSA(63)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HIF3BA-34PA-2.54DSA(63)
תיאור
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 34 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HIF3BA-34PA-2.54DSA(63) דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.130‏ אינץ' (3.30‏ מ"מ)
יצרן
גובה הבידוד
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
מגש
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
מספר המיקומים
מאפיינים
חריץ קידוד
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שחור
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
משתנה לפי עובי החוט
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
200V