HIF3FC-10PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-10PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-10PA-2.54DSA(71)
מק"ט מוצר של DigiKey
H123843-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HIF3FC-10PA-2.54DSA(71)
תיאור
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 10 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
HIF3FC-10PA-2.54DSA(71) דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
מגש
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מגע
פין זכר
פסיעה - חיבור
חומר מגע
פליז
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מרווח שורות - בחיבור
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
200V