HIF3FC-14PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-14PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-14PA-2.54DSA(71)
מק"ט מוצר של DigiKey
H123845-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HIF3FC-14PA-2.54DSA(71)
תיאור
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 14 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
HIF3FC-14PA-2.54DSA(71) דגמים
מאפיינים
חריץ קידוד
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
200V