HR10A-10R-12SB(72)
מק"ט מוצר של DigiKey
HR1648-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HR10A-10R-12SB(72)
תיאור
CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 מחבר עגול עם מיקום שקע, שקעי נקבה לחם (Solder)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HR10A-10R-12SB(72) דגמים
קטגוריה
חומר המעטה
סגסוגת אבץ
יצרן
גימור המעטה
ניקל
סדרה
גימור מגע - חיבור
זהב
אריזה
מגש
צבע
כסף
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מחבר
סיכוך
מספר המיקומים
12
דירוג זרם (אמפר)
2A
גודל מעטה - תחיב
10
ערך נקוב של המתח
100VAC, 140VDC
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח, חור מעבר
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C