HR30-8P-12P(71)
מק"ט מוצר של DigiKey
HR1917-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HR30-8P-12P(71)
תיאור
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HR30-8P-12P(71) דגמים
מגש
מאפיינים
מעטה אחורי (Backshell), מעצור מתיחה (Strain Relief)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
2A
סוג מחבר
ערך נקוב של המתח
30VAC, 42VDC
מספר המיקומים
פתח כבלים
0.244‏ אינץ' ~ 0.276‏ אינץ' (6.20‏ מ"מ ~ 7.00‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C