HR30-8R-12SD(31)
HR30-8R-12SD(31)
HR30-8R-12SD(31)
מק"ט מוצר של DigiKey
H126338-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HR30-8R-12SD(31)
תיאור
CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
תיאור מפורט
12 (כוח) מחבר עגול עם מיקום שקע, שקעי נקבה לחם (Solder)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HR30-8R-12SD(31) דגמים
קטגוריה
חומר המעטה
פוליפנילן סולפיד (PPS)
יצרן
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
סוג מחבר
סיכוך
דירוג זרם (אמפר)
2A
ערך נקוב של המתח
30VAC, 42VDC
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח, חור מעבר
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C