TF31-20S-0.5SH(800)
TF31-20S-0.5SH(800)
TF31-20S-0.5SH(800)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-TF31-20S-0.5SH(800)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-TF31-20S-0.5SH(800)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-TF31-20S-0.5SH(800)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TF31-20S-0.5SH(800)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 20POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TF31-20S-0.5SH(800) דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
חומר מגע
ארד זרחני
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
גימור מגע
זהב
סדרה
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר מפעיל (Actuator)
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
כוח החדרה אפס (ZIF)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
ערך נקוב של המתח
50V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים
20
דירוג זרם (אמפר)
0.5A