TF31-8S-0.5SH(800)
TF31-8S-0.5SH(800)
TF31-8S-0.5SH(800)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-TF31-8S-0.5SH(800)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-TF31-8S-0.5SH(800)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-TF31-8S-0.5SH(800)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TF31-8S-0.5SH(800)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 8POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
8 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
50V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר המיקומים
8
דירוג זרם (אמפר)
0.5A