ISM97-3251BH-24.000MHZ
מק"ט מוצר של DigiKey
2780-ISM97-3251BH-24.000MHZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2780-ISM97-3251BH-24.000MHZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ISM97-3251BH-24.000MHZ
תיאור
OSC XO 24MHZ 3.3V CMOS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
20mA