BSC030N10NS5SCATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-BSC030N10NS5SCATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-BSC030N10NS5SCATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-BSC030N10NS5SCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BSC030N10NS5SCATMA1
תיאור
TRENCH >=100V
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 171A (Tc) 188W (Tc) הרכבה משטחית PG-WSON-8-2
מודלים EDA/CAD
BSC030N10NS5SCATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.8‏ ב-µA‏115‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
88 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
6500 pF @ 50 V
פיזור הספק (מקס')
188W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
PG-WSON-8-2
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V