BSC070N10NS5SCATMA1 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 4,289
גיליון נתונים
דומים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 1,272
גיליון נתונים
תעלת N 100 V 14A (Ta), 82A (Tc) 3W (Ta), 100W (Tc) הרכבה משטחית PG-WSON-8-2
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BSC070N10NS5SCATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-BSC070N10NS5SCATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-BSC070N10NS5SCATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-BSC070N10NS5SCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BSC070N10NS5SCATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 100V 14A/82A 8SWSON
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BSC070N10NS5SCATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.8‏ ב-µA‏50‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
38 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2700 pF @ 50 V
פיזור הספק (מקס')
3W (Ta), 100W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V