CY15B102QN-50SXE
מק"ט מוצר של DigiKey
448-CY15B102QN-50SXE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CY15B102QN-50SXE
תיאור
IC FRAM 2MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
(FRAM (Ferroelectric RAM זיכרון IC 2Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CY15B102QN-50SXE דגמים
קטגוריה
ממשק זיכרון
SPI
יצרן
תדר השעון
50 MHz
סדרה
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.6V
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)