CY15B104QN-50SXIT
מק"ט מוצר של DigiKey
448-CY15B104QN-50SXITTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-CY15B104QN-50SXITCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-CY15B104QN-50SXITDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CY15B104QN-50SXIT
תיאור
IC FRAM 4MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
תיאור מפורט
(FRAM (Ferroelectric RAM זיכרון IC 4Mbit SPI 50 MHz 8 ns 8-SOIC
תדר השעון
50 MHz
סדרה
זמן גישה
8 ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.6V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)