CY15B104QN-50SXI
מק"ט מוצר של DigiKey
448-CY15B104QN-50SXI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CY15B104QN-50SXI
תיאור
IC FRAM 4MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
תיאור מפורט
(FRAM (Ferroelectric RAM זיכרון IC 4Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CY15B104QN-50SXI דגמים
תדר השעון
50 MHz
סדרה
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.6V
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)