CY15B108QN-40SXIT
מק"ט מוצר של DigiKey
448-CY15B108QN-40SXITTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CY15B108QN-40SXIT
תיאור
IC FRAM 8MBIT SPI 40MHZ 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
(FRAM (Ferroelectric RAM זיכרון IC 8Mbit SPI 40 MHz 9 ns 8-SOIC
קטגוריה
ארגון זיכרון
‎1M × 8‎
יצרן
ממשק זיכרון
SPI
סדרה
תדר השעון
40 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זמן גישה
9 ns
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)