CY15B108QN-40SXI
מק"ט מוצר של DigiKey
448-CY15B108QN-40SXI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CY15B108QN-40SXI
תיאור
IC FRAM 8MBIT SPI 40MHZ 8SOIC
תיאור מפורט
(FRAM (Ferroelectric RAM זיכרון IC 8Mbit SPI 40 MHz 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CY15B108QN-40SXI דגמים
תדר השעון
40 MHz
סדרה
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.6V
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)