CY15B204QN-40SXE
מק"ט מוצר של DigiKey
448-CY15B204QN-40SXE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CY15B204QN-40SXE
תיאור
IC FRAM 4MBIT SPI 8SOIC
תיאור מפורט
(FRAM (Ferroelectric RAM זיכרון IC 4Mbit SPI 40 MHz 9 ns 8-SOIC
תדר השעון
40 MHz
סדרה
זמן גישה
9 ns
אריזה
צינור
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.6V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)