ESD5V5U5ULCE6327HTSA1 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 15,163
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 65,899
גיליון נתונים
12V (טיפוסי) מלחץ 3A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎PG-SC74-6‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ESD5V5U5ULCE6327HTSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
ESD5V5U5ULCE6327HTSA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ESD5V5U5ULCE6327HTSA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ESD5V5U5ULCE6327HTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESD5V5U5ULCE6327HTSA1
תיאור
TVS DIODE 5.5VWM 12VC PGSC746
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
ESD5V5U5ULCE6327HTSA1 דגמים
קטגוריה
הגנת קווי כוח
לא
יצרן
יישומים
Ethernet
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
0.45pF ב-1MHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
5
מארז‏ / תיבה
SC-74, SOT-457
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
5.5V (מקס')
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
12V (טיפוסי)
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3A (8/20µs)