FP100R12KT4BOSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
FP100R12KT4BOSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FP100R12KT4BOSA1
תיאור
IGBT MOD 1200V 100A 515W MOD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT מודול Trench Field Stop מהפך תלת-מופעי 1200 V 100 A 515 W הרכבה בשלדה מודול
קטגוריה
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.2‏ ב-V‏15‏, A‏100‏
יצרן
Infineon Technologies
זרם - קיטעון קולט (מקס')
1 mA
סדרה
קיבוליות כניסה (Cies‏) @ Vce
6.3 nF @ 25 V
אריזה
מגש
הוספות
סטנדרטי
סטטוס החלק
פעיל
תרמיסטור NTC
כן
סוג IGBT
Trench Field Stop
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
תצורה
מהפך תלת-מופעי
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1200 V
מארז‏ / תיבה
מודול
זרם - קולט (Ic) (מקס')
100 A
מארז ההתקן של הספק
מודול
הספק - מקס'
515 W