FS100R12KT4GBOSA1
FS100R12KT4GBOSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
FS100R12KT4GBOSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FS100R12KT4GBOSA1
תיאור
IGBT MOD 1200V 100A 515W MOD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT מודול Trench Field Stop מהפך תלת-מופעי 1200 V 100 A 515 W הרכבה בשלדה מודול
קטגוריה
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.2‏ ב-V‏15‏, A‏100‏
יצרן
Infineon Technologies
זרם - קיטעון קולט (מקס')
1 mA
סדרה
קיבוליות כניסה (Cies‏) @ Vce
6.3 nF @ 25 V
אריזה
מגש
הוספות
סטנדרטי
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
תרמיסטור NTC
כן
סוג IGBT
Trench Field Stop
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
תצורה
מהפך תלת-מופעי
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1200 V
מארז‏ / תיבה
מודול
זרם - קולט (Ic) (מקס')
100 A
מארז ההתקן של הספק
מודול
הספק - מקס'
515 W