FS200R06KE3BOSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-FS200R06KE3BOSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FS200R06KE3BOSA1
תיאור
IGBT MOD 600V 200A 600W MOD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT מודול Trench Field Stop מהפך תלת-מופעי 600 V 200 A 600 W הרכבה בשלדה מודול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FS200R06KE3BOSA1 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏1.9‏ ב-V‏15‏, A‏200‏
יצרן
Infineon Technologies
זרם - קיטעון קולט (מקס')
1 mA
סדרה
קיבוליות כניסה (Cies‏) @ Vce
13 nF @ 25 V
אריזה
מגש
הוספות
סטנדרטי
סטטוס החלק
פעיל
תרמיסטור NTC
כן
סוג IGBT
Trench Field Stop
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
תצורה
מהפך תלת-מופעי
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
600 V
מארז‏ / תיבה
מודול
זרם - קולט (Ic) (מקס')
200 A
מארז ההתקן של הספק
מודול
הספק - מקס'
600 W