FZ250R65KE3NPSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-FZ250R65KE3NPSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FZ250R65KE3NPSA1
תיאור
IGBT MOD 6500V 500A 4800W MOD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT מודול יחיד 6500 V 500 A 4800 W הרכבה בשלדה מודול
קטגוריה
זרם - קיטעון קולט (מקס')
5 mA
יצרן
Infineon Technologies
קיבוליות כניסה (Cies‏) @ Vce
69 nF @ 25 V
אריזה
מגש
הוספות
סטנדרטי
סטטוס החלק
פעיל
תרמיסטור NTC
לא
תצורה
יחיד
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 125°C
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
6500 V
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
זרם - קולט (Ic) (מקס')
500 A
מארז‏ / תיבה
מודול
הספק - מקס'
4800 W