IXYT30N450HV
מק"ט מוצר של DigiKey
IXYT30N450HV-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXYT30N450HV
תיאור
IGBT 4500V 60A TO-268HV
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 75
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT 4500 V 60 A 430 W הרכבה משטחית ‎TO-268HV (IXYT)‎
מטען שער
88 nC
סדרה
Td (on/off) @ 25°C
38ns/168ns
תנאי בדיקה
960V, 30A, 10Ohm, 15V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
4500 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - קולט (Ic) (מקס')
60 A
מארז‏ / תיבה
3‏-268‏-TO‏, PAK‏3‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AA‏268‏-TO‏
זרם קולט בפולסים (Icm)
200 A
מארז ההתקן של הספק
‎TO-268HV (IXYT)‎
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏3.9‏ ב-V‏15‏, A‏30‏
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
430 W