IAUT260N10S5N019ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IAUT260N10S5N019ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IAUT260N10S5N019ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IAUT260N10S5N019ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IAUT260N10S5N019ATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 100V 260A 8HSOF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 260A (Tc) 300W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-HSOF-8-1‎
מודלים EDA/CAD
IAUT260N10S5N019ATMA1 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
166 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
11830 pF @ 50 V
פיזור הספק (מקס')
300W (Tc)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎PG-HSOF-8-1‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V