IAUT300N10S5N014ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IAUT300N10S5N014ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-IAUT300N10S5N014ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-IAUT300N10S5N014ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IAUT300N10S5N014ATMA1
תיאור
MOSFET_(75V 120V( PG-HSOF-8
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 360A (Tj) 375W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-HSOF-8-1‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.8‏ ב-µA‏275‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
216 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
16011 pF @ 50 V
פיזור הספק (מקס')
375W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V