IGW100N60H3FKSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IGW100N60H3FKSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IGW100N60H3FKSA1
תיאור
IGBT TRENCH FS 600V 140A TO247-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 45
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT Trench Field Stop 600 V 140 A 714 W חור מעבר ‎PG-TO247-3‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IGW100N60H3FKSA1 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
אנרגיית מיתוג
3.7mJ (מופעל), 1.9mJ (מופסק)
יצרן
Infineon Technologies
סוג כניסה
סטנדרטי
סדרה
מטען שער
625 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
30ns/265ns
סטטוס החלק
פעיל
תנאי בדיקה
400V, 100A, 3.5Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 175°C (TJ)
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
600 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - קולט (Ic) (מקס')
140 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
זרם קולט בפולסים (Icm)
300 A
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TO247-3‎
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.3‏ ב-V‏15‏, A‏100‏
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
714 W