IKD10N60RATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IKD10N60RATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IKD10N60RATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IKD10N60RATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IKD10N60RATMA1
תיאור
IGBT TRENCH FS 600V 20A TO252-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT Trench Field Stop 600 V 20 A 150 W הרכבה משטחית ‎PG-TO252-3‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IKD10N60RATMA1 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
אנרגיית מיתוג
210µJ (מופעל), 380µJ (מופסק)
יצרן
Infineon Technologies
סוג כניסה
סטנדרטי
סדרה
מטען שער
64 nC
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Td (on/off) @ 25°C
14ns/192ns
סטטוס החלק
פעיל
תנאי בדיקה
400V, 10A, 23Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 175°C (TJ)
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
600 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - קולט (Ic) (מקס')
20 A
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
זרם קולט בפולסים (Icm)
30 A
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TO252-3‎
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.1‏ ב-V‏15‏, A‏10‏
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
150 W