IKW20N60H3FKSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IKW20N60H3FKSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IKW20N60H3FKSA1
תיאור
IGBT TRENCH FS 600V 40A TO247-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 39
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT Trench Field Stop 600 V 40 A 170 W חור מעבר PG-TO247-3-1
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IKW20N60H3FKSA1 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
אנרגיית מיתוג
800µJ
יצרן
Infineon Technologies
סוג כניסה
סטנדרטי
סדרה
מטען שער
120 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
17ns/194ns
סטטוס החלק
פעיל
תנאי בדיקה
400V, 20A, 14.6Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
112 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
600 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
40 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
80 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.4‏ ב-V‏15‏, A‏20‏
מארז ההתקן של הספק
PG-TO247-3-1
הספק - מקס'
170 W