IPB095N20NM6ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IPB095N20NM6ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-IPB095N20NM6ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-IPB095N20NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPB095N20NM6ATMA1
תיאור
IPB095N20NM6ATMA1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 61
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 200 V A‏13‏ (Ta‏), A‏116‏ (Tc‏) 3.8W (Ta), 300W (Tc) הרכבה משטחית 01‏U‏-3‏-263‏PG-TO‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IPB095N20NM6ATMA1 דגמים
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏8.7‏, A‏62‏, V‏15‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-µA‏186‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
66 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
5500 pF @ 100 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
3.8W (Ta), 300W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
01‏U‏-3‏-263‏PG-TO‏
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V, 15V