IPB100N06S205ATMA1 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 205
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 290
גיליון נתונים
IXYS
קיים במלאי: 0
Renesas Electronics Corporation
קיים במלאי: 0
Nexperia USA Inc.
תעלת N 55 V 100A (Tc) 300W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-TO263-3-2‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IPB100N06S205ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IPB100N06S205ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPB100N06S205ATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 55V 100A TO263-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
170 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
5110 pF @ 25 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
פיזור הספק (מקס')
300W (Tc)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
55 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TO263-3-2‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V