PSMN4R6-60BS,118 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Infineon Technologies
גיליון נתונים
onsemi
IXYS
תעלת N 60 V 100A (Tc) 211W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎