IPD90P04P4L04ATMA2
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IPD90P04P4L04ATMA2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-IPD90P04P4L04ATMA2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-IPD90P04P4L04ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPD90P04P4L04ATMA2
תיאור
MOSFET P-CH 40V 90A TO252-3
תיאור מפורט
תעלת P 40 V 90A (Tc) 125W (Tc) הרכבה משטחית PG-TO252-3-313
מודלים EDA/CAD
IPD90P04P4L04ATMA2 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
176 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
+5V, -16V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
11570 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
125W (Tc)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
PG-TO252-3-313
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V