IPP600N25N3GXKSA1 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 487
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 660
STMicroelectronics
קיים במלאי: 300
תעלת N 250 V 25A (Tc) 136W (Tc) חור מעבר ‎PG-TO220-3-1‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IPP600N25N3GXKSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IPP600N25N3GXKSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPP600N25N3GXKSA1
תיאור
MOSFET N-CH 250V 25A TO220-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
IPP600N25N3GXKSA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏90‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
29 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2350 pF @ 100 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
136W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
250 V
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TO220-3-1‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V