IPT020N10N3ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IPT020N10N3ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IPT020N10N3ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IPT020N10N3ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPT020N10N3ATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 100V 300A 8HSOF
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 300A (Tc) 375W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-HSOF-8-1‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IPT020N10N3ATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.5‏ ב-µA‏272‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
156 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
11200 pF @ 50 V
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
פיזור הספק (מקס')
375W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V