IPT129N20NM6ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IPT129N20NM6ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-IPT129N20NM6ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-IPT129N20NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPT129N20NM6ATMA1
תיאור
TRENCH >=100V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 61
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 200 V A‏11‏ (Ta‏), A‏87‏ (Tc‏) W‏3.8‏ (Ta‏), W‏234‏ (Tc‏) הרכבה משטחית ‎PG-HSOF-8-1‎
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏12‏, A‏65‏, V‏15‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-µA‏129‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
56 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3800 pF @ 100 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
W‏3.8‏ (Ta‏), W‏234‏ (Tc‏)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎PG-HSOF-8-1‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V, 15V