IPTC017N10NM5LF2ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IPTC017N10NM5LF2ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-IPTC017N10NM5LF2ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-IPTC017N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPTC017N10NM5LF2ATMA1
תיאור
TRENCH >=100V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V A‏32‏ (Ta‏), A‏321‏ (Tc‏) 3.8W (Ta), 375W (Tc) הרכבה משטחית PG-HDSOP-16-2
מודלים EDA/CAD
IPTC017N10NM5LF2ATMA1 דגמים
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏1.5‏, A‏150‏, V‏15‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.9‏ ב-µA‏280‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
206 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
17000 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
3.8W (Ta), 375W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V, 15V