IPTC014N10NM5ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IPTC014N10NM5ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-IPTC014N10NM5ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-IPTC014N10NM5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPTC014N10NM5ATMA1
תיאור
OPTIMOS 5 POWER MOSFET
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 48
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 37A (Ta), 365A (Tc) 3.8W (Ta), 375W (Tc) הרכבה משטחית PG-HDSOP-16-2
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IPTC014N10NM5ATMA1 דגמים
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏1.4‏, A‏150‏, V‏10‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.8‏ ב-µA‏280‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
211 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
16000 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
3.8W (Ta), 375W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
PG-HDSOP-16-2
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V