IPZ40N04S5L4R8ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IPZ40N04S5L4R8ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IPZ40N04S5L4R8ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IPZ40N04S5L4R8ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPZ40N04S5L4R8ATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 40V 40A 8TSDSON
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 40A (Tc) 48W (Tc) הרכבה משטחית PG-TSDSON-8
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IPZ40N04S5L4R8ATMA1 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
29 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±16V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1560 pF @ 25 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פיזור הספק (מקס')
48W (Tc)
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
PG-TSDSON-8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V