IR2011SPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
IR2011SPBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IR2011SPBF
תיאור
IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צד-גבוה, צד-נמוך דוחפי שער IC הופך 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IR2011SPBF דגמים
קטגוריה
מתח לוגיקה - VIL,‏ VIH
0.7V, 2.2V
יצרן
Infineon Technologies
זרם - יציאת שיא (מקור/מרזב)
1A, 1A
אריזה
צינור
סוג כניסה
הופך
סטטוס החלק
פעיל
מתח צד גבוה - מקס' (Bootstrap)
200 V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
זמן עליה/ירידה (אופייני)
35ns, 20ns
תצורה נדחפת
צד-גבוה, צד-נמוך
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
סוג ערוץ
עצמאי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הדוחפים
2
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
סוג השער
MOSFET‏ (תעלת-N‏)
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
מתח - הספקה
10V ~ 20V