DFLU1200-7
מק"ט מוצר של DigiKey
DFLU1200-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DFLU1200-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DFLU1200-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFLU1200-7
תיאור
DIODE STD 200V 1A POWERDI123
תיאור מפורט
דיודות 200 V 1A הרכבה משטחית ‎PowerDI™‎ 123‎
מודלים EDA/CAD
DFLU1200-7 דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
25 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 200 V
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
27pF ב-4V, 1MHz
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז ההתקן של הספק
‎PowerDI™‎ 123‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
980 mV @ 1 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA