IR2101STRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
IR2101SPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IR2101SPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IR2101SPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IR2101STRPBF
תיאור
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חצי-גשר דוחפי שער IC לא הופך 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IR2101STRPBF דגמים
קטגוריה
מתח לוגיקה - VIL,‏ VIH
0.8V, 3V
יצרן
Infineon Technologies
זרם - יציאת שיא (מקור/מרזב)
210mA, 360mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג כניסה
לא הופך
סטטוס החלק
פעיל
מתח צד גבוה - מקס' (Bootstrap)
600 V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
זמן עליה/ירידה (אופייני)
100ns, 50ns
תצורה נדחפת
חצי-גשר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
סוג ערוץ
עצמאי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הדוחפים
2
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
סוג השער
IGBT‏, MOSFET‏ (תעלת-N‏)
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
מתח - הספקה
10V ~ 20V