MP2307DN-LF-Z
מק"ט מוצר של DigiKey
1589-1576-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1589-1576-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1589-1576-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MP2307DN-LF-Z
תיאור
IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 0.925V 1 יציאה 3A ‎8-SOIC (רוחב "0.154‏, 3.90 מ"מ) פדים חשופים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MP2307DN-LF-Z דגמים
קטגוריה
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
יצרן
מתח - יציאה (מקס')
20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - יציאה
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
תדר - מיתוג
340kHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
טופולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
‎8-SOIC-EP‎
מתח - כניסה (מינ')
4.75V
מספר מוצר בסיס
מתח - כניסה (מקס')
23V