IRF40B207 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Infineon Technologies
קיים במלאי: 516
גיליון נתונים
תעלת N 40 V 95A (Tc) 83W (Tc) חור מעבר ‎TO-220AB‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IRF40B207
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IRF40B207-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IRF40B207
תיאור
MOSFET N-CH 40V 95A TO220AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IRF40B207 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.9‏ ב-µA‏50‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
68 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2110 pF @ 25 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
83W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V